Zoek

Uitslagenlijst 23e AH Halve Marathon van Gennep

Gennep - Zondag 17 juni 2007

 
Uitslagen.nl heeft uw hulp nodig en wil graag de afstanden bij dit evenement weten. Klik hier om afstanden door te geven.
 
M, AH 1/2 MARATHON
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Jeroen van Erp1970Groesbeek1:12:451:12:43
2Robert Willemsen1977Maastricht1:14:451:14:45
3Milan Perc1971Cuijk1:18:021:18:01
4Nando Liem1971Waalre1:21:211:21:19
5Paul van Schijndel1987's-Hertogenbosch1:24:131:24:11
6Bas Corstjens1984Gennep1:27:411:27:39
7Stefan Kerkhoff1980Milsbeek1:28:591:28:51
8Hascar van Rijn1971Nijmegen1:29:191:29:03
9Paul Koks1980Hilversum1:30:421:30:38
10Martijn van Heereveld1974Cuijk1:30:491:30:45
11Koen Hendriks1982Nijmegen1:31:041:30:43
12Thijs Peeters1982Tilburg1:31:081:31:03
13Axel van Sleeuwen1969Olympus Land van Cui1:34:421:34:39
14Stephen Boekholt1978Goch (GER)1:35:441:35:24
15Jasper Peeters1972Tegelen1:36:241:36:14
16Jasper Vermeulen1978Nijmegen1:36:481:36:40
17Frans Loeffen1968Nijmegen1:37:211:37:04
18Paul vd Heuvel1978Helmond1:38:321:38:13
19Wibo Abbink1970Beuningen Gld1:40:261:40:15
20Laurens Veugelers1968Weert1:40:271:40:13
21Anton Lenders1968Weert1:40:281:40:13
22Harald Gubbels1969AV Helden1:41:001:40:33
23Gijs Terburg1978Tilburg1:41:591:41:54
24Volker Pellen1970Kranenburg (GER)1:42:311:42:25
25Guido Souren1971Malden1:44:001:43:42
26Yordi Teuwsen1991Druten1:45:051:44:42
27Martien Huigen1973Druten1:45:061:44:43
28Jorg Elbers1975Kruisland (GER)1:45:171:44:54
29Math Berbers1967Boxmeer1:47:231:46:54
30Rogier Jacobs1974Nijmegen1:47:371:47:18
31Johan Roos1970Venlo1:48:121:47:44
32Ronald van Loveren1972Beuningen Gld1:48:531:48:34
33Ron Frusch1972Amsterdam1:49:421:49:16
34George Snijders1969Nijmegen1:49:421:49:16
35Borghs1978Gennep1:51:011:50:51
36Marcel Dekker1971Apeldoorn1:51:371:51:18
37Peter van der Linden1980Nijmegen1:51:431:51:21
38Geert Verberk1974Oeffelt1:53:281:53:02
39Mark Strik1984Oss1:59:111:59:04
40Bart Kroon1974Loopservice.nl2:01:472:01:28
41Frank Reynen1967Dortmund (GER)2:07:302:07:15
 
M40, AH 1/2 MARATHON
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Bert Vanwersch1966Achilles-Top1:21:501:21:49
2Gidy Lamers1962Olympus Land van Cui1:24:001:23:58
3Erwin Jaspers1965Ven-Zelderheide1:24:321:24:30
4Willie Hendriks1962Sint Anthonis1:26:151:26:12
5R van Dommelen1965Bakel1:27:551:27:51
6Peter van Hensbergen1964SV Vitesse '081:28:291:28:26
7Nico van Knippenberg1964Venlo1:31:261:31:24
8Andreas Pasckert1965Isselburg (GER)1:32:561:32:52
9Dieter Perau1963Kevelaar (GER)1:35:151:35:10
10G van Lier1962Nijmegen1:36:281:36:10
11Frank Verweij1965Nijmegen1:37:041:36:40
12Bernard van de Beld1965Boxmeer1:37:241:37:03
13Jos Dimmers1965Arnhem1:38:071:37:56
14Lorenz Thijssen1967Venray1:42:091:41:49
15Ruud Jakobs1962SV Vitesse '081:42:191:42:12
16Rob Aerdts1964Siebengewald1:42:531:42:44
17Toon Boonman1964Malden1:44:091:43:48
18Erik van den Akker1967Tegelen1:44:461:44:29
19Peter van Soest1964Venlo1:45:011:44:38
20Wolfgang Lindlar1963Kalkar (GER)1:45:351:45:13
21Wiel Vercoulen1962Eindhoven1:48:491:48:32
22Shahien Mohamedradja1963Boxmeer1:49:041:48:41
23Ardie Peters1965Gennep1:49:561:49:27
24John Schinck1965Arcen1:51:401:51:18
25Edwin Schelbergen1964Bergen Lb1:51:591:51:43
26Twan de Bruijn1963Vortum Mullem1:52:131:51:43
27Hans Janssen1963SV Vitesse '081:52:181:52:01
28Erik ter Burg1963Boxmeer2:05:392:05:10
29John Hopman1967Gennep2:14:212:14:07
 
M45, AH 1/2 MARATHON
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Carel Doreleijers1960Athlos1:17:271:17:26
2Marcel Klamer1961Dionysos1:19:431:19:41
3John Stassen1960Loopgroep PK1:20:371:20:36
4Michel Bekker1961Millingen aan de Rij1:23:401:23:36
5Wim Gijsbers1957Boxmeer1:28:211:28:19
6Jos Peters1961Groesbeek1:32:511:32:45
7Hans van den Eerenbeem1960Diessen1:34:401:34:38
8Gerrit jan Griepsma1960Millingen aan de Rij1:35:261:35:17
9Ralph Knops1959Venlo1:35:471:35:36
10Herman Valckx1962Broekhuizenvorst1:36:051:35:59
11Bert Reintjes1959Boxmeer1:36:501:36:43
12Rene van Goethem1962Ottersum1:37:311:37:23
13Jan Wilms1957AV Helden1:37:511:37:24
14Hans Scheltinga1959Nijmegen1:38:231:38:17
15Hans Schmitt1959Ottersum1:38:441:38:33
16Pierre Groenen1958Middelaar1:39:181:39:01
17Jos Beers1961Mook1:40:201:39:56
18Rob Loozen1957Beek Ubbergen1:40:361:40:20
19Joop Bemelmans1959Helmond1:41:271:41:03
20Louis Schouren1961Venlo1:41:391:41:27
21Loek van de Liefvoort1957Grubbenvorst1:41:491:41:38
22Coert Langen1957Venlo1:43:131:42:51
23Albert Bokslag1962Boxmeer1:43:531:43:32
24Peter van Elferen1958Beuningen Gld1:44:001:43:48
25Peter ter Huurne1958Venray1:44:041:43:49
26Sjaak Hendriks1958Sint Anthonis1:44:451:44:42
27Piet Selbach1957Beek Ubbergen1:44:481:44:43
28Klaus Kleinmann1960Kalkar (GER)1:45:331:45:11
29Huub Steinmann1960AV Wijchen1:46:301:46:19
30Henri van Aalst1960Atletico '731:46:581:46:41
31Hans Willems1961Rijkevoort1:49:481:49:39
32Ton Weekers1960Nederweert1:50:181:50:07
33Harindra Fernando1958Mook1:51:181:50:50
34Leo van Eeuwijk1958Ewijk1:51:551:51:32
35Thijs Bijlmakers1960Nederweert1:52:081:51:56
36Addo Kranendonk1959Nijmegen1:54:281:54:07
37Helmut Janßen1958Kleve (GER)1:54:431:54:15
38Piet van der Zee1959Echt1:55:051:54:38
 
M50, AH 1/2 MARATHON
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1John Janssen1957Veteranen Nederland1:19:261:19:25
2Vincent Horstink1954Nijmegen1:22:061:22:03
3Wim Toonen1955Siebengewald1:34:451:34:31
4Ves Verhaegh1956Venlo1:35:161:35:07
5Peter Brückner1956Kranenburg (GER)1:36:191:36:14
6Arnold Verijdt1954Echt1:36:511:36:38
7Marc Derkse1957Venlo1:38:591:38:48
8Ben Janssen1953Milsbeek1:39:091:38:52
9Herman Lemmen1957Venlo1:39:121:39:02
10Jos Wilmer1953Venlo1:39:191:39:08
11Jan Maessen1952Venray Regio1:39:281:39:14
12Ton Rückert1954Loopservice.nl1:39:361:39:23
13Jam Rossen1952Wijchen1:39:441:39:29
14Paul Kasbergen1957Lith1:39:501:39:33
15Frans van Kolck1957Nijmegen1:39:551:39:27
16Tom Langen1955Groesbeek1:40:311:40:10
17Teun Noordhoek1953Numansdorp1:40:521:40:44
18Jan Gerbecks1956Afferden Lb1:41:351:41:19
19Matthee Moons1954Malden1:41:511:41:37
20Martin Gorissen1952Venlo1:42:111:42:01
21Peter van Florop1954Gennep1:42:511:42:32
22Piet Buitendijk1957Nijmegen1:44:341:44:30
23Frans Baltussen1957Sint Anthonis1:44:451:44:37
24Jos van de Graaf1955Sint Anthonis1:44:461:44:23
25Fred Muijrers1953Loopservice.nl1:45:351:45:10
26Peter Kegel1956AV Helden1:46:041:45:37
27Paul Jansen1954Molenhoek Lb1:46:201:45:56
28Hans Looch1954Millingen aan de Rij1:46:511:46:49
29Piet Hopman1957Gennep1:48:011:47:47
30L J de Jong1956Venlo1:48:041:47:51
31Peter Arts1954Cuijk1:48:191:48:08
32Sebastianus Niggebrugg1953Ulft1:52:361:52:16
33Toon Maassen1955Oeffelt1:53:291:53:21
34Peter Leijten1957Gennep1:55:091:54:49
35Fred Kuijpers1953Oss1:59:351:59:26
36Tonny Boomgaars1953Ottersum2:01:112:00:54
37Rob Lieskamp1956Nijmegen2:09:422:09:17
 
M55, AH 1/2 MARATHON
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Ceesv d Velden1952Ewijk1:23:471:23:46
2Harrie Theunissen1952Oeffelt1:29:411:29:34
3Hans Dickhout1952Cifla1:30:021:29:56
4Peter Giesberts1949Mook1:31:011:30:56
5Rien van Domburgh1947Nijmegen Atletiek1:32:331:32:30
6Ferdi Pellen1945Kranenburg (GER)1:32:561:32:51
7Toon Heijmans1948Loopgroep PK1:38:081:37:53
8Leo Heere1948PAC1:39:271:39:17
9Piet Gerrits1943Veteranen Nederland1:40:121:40:06
10Jos Otten1948Nijmegen1:40:141:39:52
11Martin Toonen1950Siebengewald1:40:301:40:14
12Piet Peeters1950Bergen Lb1:40:371:40:31
13Sies Liebrand1950Venray1:44:081:43:42
14Toon Aben1951Olympus Land van Cui1:44:201:44:14
15Nol Janssen1952Gendt1:45:041:44:51
16Ed de Korte1947SV Vitesse '081:45:561:45:41
17Werner Schins1949Venlo1:45:581:45:36
18Peter Bos1948Boxmeer1:46:211:45:55
19Ger van Hoof1947Sint Anthonis1:49:221:49:00
20Kees van Gastel1932Veteranen Nederland1:50:101:50:00
21Piet Hopman1950Ottersum1:50:151:49:56
22R Peperzak1951Milsbeek1:50:331:50:30
23Martien Bongers1951Boxmeer1:50:391:50:11
24Henk Gijsbers1947Boxmeer1:50:391:50:11
25Willems Ger1949Kronenberg1:51:341:51:20
26Toon van Tienen1946Rijkevoort1:55:351:55:19
27Jan Poppelaars1944Arcen1:58:051:57:45
28Ad Peters1938Milsbeek2:01:312:01:02
29Dick de Wit1944Veenendaal2:03:472:03:42
30J Hendriks1945Sint Anthonis2:04:492:04:25
31Theo Bouwmans1948De Keien2:07:242:07:12
32Goof Spiekman1950Boxmeer2:08:402:08:14
33Ferry Hendriks1948Nijmegen2:12:432:12:23
34Tom Veder1945Bilthoven2:19:432:19:41
 
V, AH 1/2 MARATHON
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Marjon Hesselink1985Nijmegen Atletiek1:31:461:31:44
2Jasmijn Arts1979Nijmegen1:42:151:42:09
3Diana Rutjes1977Millingen aan de Rij1:42:551:42:51
 
V35, AH 1/2 MARATHON
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Corinne Termaat1969Seven Hills Running1:31:321:31:30
2Martina Naß1967Kranenburg (GER)1:41:161:41:11
3Shareen Idu1970Utrecht2:13:282:13:10
 
V40, AH 1/2 MARATHON
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Fiona Jaberg1964Lopersgroep Deurne1:28:281:28:23
2Nathalie Backer1967Diessen1:34:361:34:36
3Astrid Walther1967Millingen aan de Rij1:49:511:49:43
4Anita Schouren1965Venlo1:51:461:51:35
5Gabriëlla de Lorijn1966Nijmegen1:57:071:57:04
6Brenda Gerrits1967Heumen2:04:442:04:20
7Yvonne Jansen1964Velp Gld2:10:032:09:47
8Peggy Idu1962Nieuwegein2:23:432:23:24
 
V45, AH 1/2 MARATHON
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Karin Klamer1961Dionysos1:31:191:31:16
2Bep van Dijk1957SV Vitesse '081:37:321:37:15
3Betty Verwegen1959Oss '781:39:501:39:33
4Marian Wouters-Opsteeg1959Loopgroep PK1:43:561:43:46
5Rita Sessink1960Gaanderen1:44:101:43:49
6Anoushka Knook1960De Keien1:46:301:46:18
7Marianne Dees1958Nijmegen2:03:072:03:02
8Roswitha van de Sandt1960Nieuwegein2:20:522:20:34
 
V50, AH 1/2 MARATHON
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Maria Voss1955Bedburg-Hau (GER)1:41:451:41:43
2Helga Wilting1954Kalkar (GER)1:52:041:51:42
3Atie Meulstee-Thijssen1955SV Vitesse '081:53:471:53:26
4Trix van Stokkum1954Milsbeek1:57:451:57:42
5Emmy van Caspel1952Vlissingen1:59:161:59:07
6Elfriede Wagner1949Kranenburg (GER)2:00:011:59:51
 
M15K, ZUIDSTAETE 15KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Kevin van Gils1980Veldhoven1:04:101:04:06
2Hans Gijsbers1953Lopersgroep Deurne1:06:071:06:04
3Toon Verkerk1954Veteranen Nederland1:07:071:07:03
4René Jansen1949Nijmegen1:09:431:09:34
5Noud Urselmann1965Sporting Boxmeer1:10:181:10:15
6Maurits Basten1970Cuijk1:12:351:12:23
7Marcel Sanders1959Ven-Zelderheide1:13:341:13:32
8Jan Verbeek Wolthuys1948SV Vitesse '081:17:351:17:33
9Hans Giard1979Utrecht1:17:351:17:33
10Joop Coolen1949Wijchen1:19:211:19:15
11Wim van Gestel1956Tegelen1:19:241:19:16
12Ruud Segers1960Boxmeer1:26:511:26:42
 
V15K, ZUIDSTAETE 15KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Heidi Derks1984Wanroij1:12:381:12:34
2Willemien Gijsbers1957Lopersgroep Deurne1:12:501:12:46
3Mia Jacobs Stax1959SV Vitesse '081:14:371:14:29
4Jonne vd Zwet1983Maastricht1:14:491:14:41
5Charlotte Eleveld1952Nijmegen1:20:351:20:26
6Anneke Schenk1947Kranenburg (GER)1:22:131:22:05
 
M10K, ZUIDSTAETE 10KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Danny Froeling1972Cifla37:3637:35
2Alexander van Bavel1973Boxmeer38:2238:20
3Huub Brueren1959Venlo38:2938:28
4Jim vd Putten1962Nijmegen38:3138:29
5Geert Linders1966Ysselsteyn LB38:4238:40
6Pim vd Oever1974Oploo39:0439:03
7Erik Willems1966Sint Anthonis39:1039:08
8Joop Zanders1956Horst39:3139:30
9Tom van Deurzen1985NSAV 't Haasje39:3239:31
10Ton Melssen1964Wyler (GER)39:3439:32
11Hans Bulkens1962Boxmeer39:4539:43
12Arno Beugels1981Milsbeek40:0540:04
13Jan Poelen1968Mook41:2241:19
14Jan-Peter Ploemen1963Nijmegen Atletiek42:2842:26
15Theo Toonen1959Siebengewald42:4042:37
16Jeroen Luckers1979Nijmegen42:4642:44
17Eric de Waal1977Beek Ubbergen42:5442:48
18A van Oosteren1953Nijmegen43:0243:01
19Riny Wismans1956Lopersgroep Deurne43:0643:04
20Tom Hopman1989Ottersum43:1943:15
21Rene van der Heijden1964Leuth43:2143:14
22Arno Wientjes1964Vianen Nb44:0544:03
23Paul Smeets1950Unitas44:2344:17
24Jos van den Bongaardt1955Nijmegen45:0645:01
25Peter Waterkoort1955Loopservice.nl45:2245:16
26Tom van Daal1989Ottersum45:2645:23
27Piotr Quee1980Nijmegen46:2146:15
28Istwan Vens1973Heijen46:2546:21
29Ferenc Vissers1974Nijmegen48:5748:51
30Niek Verheijen1958Sporting Boxmeer49:2249:13
31Jan van den Berg1957Oeffelt49:3049:20
32G Peters1955Nijmegen49:4349:35
33Sjraar Driessen1961Steijl49:5949:56
34Bart Miggiels1966Beugen50:0950:05
35Gerdo Straatman1973Siebengewald50:1150:01
36Marcel Janssen1973Siebengewald50:4450:33
37Ton van Rijswijk1958SV Vitesse '0851:3751:30
38Peet Benjamin1976Nijmegen52:1352:05
39Thijn van den Berg1954Malden52:3452:26
40Eric Thiesen1963Arcen54:3154:30
41Horstink Stijn1991Nijmegen55:2255:21
42Rob Hendriks1961Cuijk55:2555:16
43Robert van den Berg1960Loopservice.nl55:3455:23
44Johan van der Mee1939Nijmegen56:1656:12
45Henri Spanjers1957Ravenstein56:1956:15
46John Schoutrop1954Nijmegen56:2456:19
47A Visscher1956Boxmeer56:3656:27
48Ad Houtepen1946Ottersum57:4757:42
49Jamie van Baarle1979Spijkenisse59:2659:20
50Van Baarle1948Hekelingen59:2659:20
51Herman Roosenboom1955RRZ59:5259:49
52Tino Ziemke1968Bergen Lb1:00:0259:57
 
V10K, ZUIDSTAETE 10KM
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Cecile van der Sanden1964Bemmel42:2442:18
2Ryan van Baal1970Loopservice.nl43:3443:31
3Mieke Flupsen1972Unitas44:2344:17
4Chantal Straatman1974Cuijk48:0147:57
5Noortje Corstjens1988Gennep49:1549:11
6Monique van der Donk1978Cifla49:5849:54
7Mireille Christiaans1974Cuijk50:1450:10
8Karin Berkhout1959Nijmegen51:5551:48
9Wilma Sassen1980Venray52:3852:32
10Henriëtte ten Barge1956Oosterhout gem Nijme54:0954:03
11Marjo Heere1949Doorwerth54:4154:30
12Klaartje Verhoeven1967Utrecht54:5454:47
13Carin vd Berg1966Boxmeer56:0055:49
14Mieke Huigen1962Druten56:1256:04
15Tilly Gerbecks1957Groesbeek56:1656:08
16Annemieke Bruijns1955Nijmegen56:4956:43
17Conny Kuijpers1967Gennep57:5757:47
18R Enzlin1981Spijkenisse59:2659:19
19Yvonne Rutting1959Ewijk59:3059:22
20Jeannette Verheul1961Milsbeek59:3659:25
21Yvonne Spanjers1967Eindhoven59:5059:47
22Dianne Spanjers1961RRZ59:5259:48
23Irma Ziemke1969Bergen Lb1:00:0259:57
24Marga Nooren1947Nijmegen1:00:201:00:13
25Tilly Geerards1948Nijmegen1:02:251:02:18
26Janneke van den Berg1971Boxmeer1:03:131:03:04
27Anita Thiesen1964Arcen1:06:391:06:36
 
JJ, JEUGDLOOP
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Christiaan Driessen Steijl4:32 
2Tom van de Cruijsen Gennep4:34 
3Tom van der Horst Groesbeek4:38 
4Coen Doreleijers Harderwijk4:45 
5Dave Artz Boxmeer4:47 
6Jorn van der Horst Groesbeek4:48 
7Martijn Schapen Ven-Zelderheide5:07 
8Jorai Makulessy Ottersum5:21 
9Cedric Thiesen Arcen6:13 
 
JM, JEUGDLOOP
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Marije Peters Groesbeek4:29 
2Siri Ploemen Mook5:22 
 
Albert Heijn Gennep & Zuidstaete Gennep
 
www.uitslagen.be22-06-2007 23:12